190

Двустаен апартамент за продажба, Ахелой, ID 648048

74 кв.м.
Напълно обзаведен
59 360 EUR
802 €/кв.м.

Двустаен мансарден апартамент в затворен комплекс в с. Ахелой. Акт 16. Площ на имота 74 кв. м., етаж 5, асансьор. Прекрасна гледка към морето. Апартаментът се състои от антре, кухня с хол с малка тераса със солиден навес, отделна спалня с голяма тераса с пергола, баня с тоалетна. Състояние: дневна - с кухненски шкафове, подови настилки - теракота, климатици - по един за всяко помещение. Такса поддръжка 660 евро на година.

 Видео наблюдение и охрана. 

Удобства: Външен басейн с олимпийски размери и детски басейн Ресторант градина и пицария Бар с балкон и освежителни напитки Детска площадка и детски плей център Фитнес център СПА център със сауна, джакузи, тату студио и масажи Зала за игри с билярд, тенис на маса и пр. Озеленен и поддържан двор Два паркинга за живущите и посетителите на комплекса Целогодишна поддръжка и достъп, паркинг и портиер.

Обади се СЕГА и цитирай този код 648048.

Оферта от партньор на Имотека

Ивалина Данаилова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?

Коя е най-подходящата локация за търсене на къщи за продажба?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Какво представлява данъчната оценка?