8

Парцел/Терен за продажба, Банкя, ID 695819

800 кв.м.
Изгрев
260 000 EUR
325 €/кв.м.

Равен и слънчев ъглов парцел с правилни форми, в средата на кв.Изгрев. Районът е живописен , с модерни нови сгради . Ще разполага с велоалеи, детска градина в близост. На пешеходно разстояние от Акварапк София и конна база. 500 м.до спирка на градски транспорт. 

кв.Изгрев

Обади се СЕГА и цитирай този код 695819.

Оферта от партньор на Имотека

Ива Денева
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Често задавани въпроси

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Каква е цената на квадратен метър за София?

През кои квартали минава метрото в София?

Към кого да се обърнем за данъчна оценка на имот?

Коя цена е определяща при покупка на имот?