290

Гараж за продажба, Бургас, ID 599927

10 кв.м.
Меден рудник - зона В
Шпакловка и замазка
9 800 EUR
980 €/кв.м.

Паркомясто № 5, жк "Меден Рудник" в бл. 527, в зона "В", находящо се в сутерена с площ 10,4 кв,м. В близост до Терминала  и кооперация 527.ТРИТЕ ПАРКОМЕСТА  СЕ ПРОДАВАТ ЗАЕДНО НА ЦЕНА   25800 евро

Обади се СЕГА и цитирай този код 599927.

Оферта от партньор на Имотека

Мария Кичукова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

Колко струва една оценка на имот?

Коя цена е определяща при покупка на имот?