132

Двустаен апартамент за продажба, Бургас, ID 687074

53 кв.м.
Славейков
до ключ
93 900 EUR
1 772 €/кв.м.

Предлагаме ви един просторен двустаен апартамент с площ от 53кв.м. , разположен в ж.к. Славейков Жилището се състои от: светъл хол с кухня, спалня , баня с тоалетна и антре.  

Апартамента е изцяло вътрешен и е със западно изложение, което го прави изключително светъл и топъл. Сградата е разположена в близост до базовото у-ще " Михаил Лъкатник" , у-ще " Константин Преславски" и детска градина "Брезичка" което го прави изключително подходящ за млади семейства с деца.

Имотът е довършен до ключ , с подови настилки , окачени тавани, сменени ВиК и ел. инсталации и направена баня.

Към жилището имаме и таванско помещение. Подходящо както за живеене, така и за инвестиция.

Обади се СЕГА и цитирай този код 687074.

Оферта от партньор на Имотека

Павел Иванов

Какво представлява данъчната оценка?

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

Коя цена е определяща при покупка на имот?