327

Къща/Вила за продажба, Бяла, ID 564494

190 кв.м.
Напълно обзаведен
149 000 EUR
784 €/кв.м.

Новопостреона триетажна къща в гр. Бяла, на пешеходно разстояние от плажа и морето. Имотът се намира в комплекс от четири къщи с общ плувен басейн, върху парцел от 1544 кв.м. Състои се от: Първи етаж: голяма дневна с кухня, анре, баня с тоалет, веранда. Втори етаж: две светли спални, баня с тоалет, две тераси с прекрасен изглед към моерто. Трети етаж: спалня, баня с тоалет, тераса с морска гледка. Къщата е напълно обзаведена и завършена, с климатици, камина, озеленен двор, парко място за автомобил.

Триетажна монолитна къща с изолации, ПВЦ дограма, идеални части от общ двор с площ: 1544 кв.м. Предлага басейн, озеленен двор, асфалтов достъп.

Къщата е разположена в гр. Бяла, в близост има магазин, рибен ресторант, яхтено пристанище, девствени плажове. Недалеч се намира арехологически комплекс, където е открита старинна крепост на повече от 2000 г.. Градът е инфраструктурно уреден с много детски площадки, училище, детска градина и др.

Невероятна морска гледка, обзаведена и завършена, тишина и спокойствие, на метри от морето, туристически район, подходяща за почивка или постоянно живеене.

Обади се СЕГА и цитирай този код 564494.


Оферта от партньор на Имотека

Димитричка Колева
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

През кои квартали минава метрото в София?

Към кого да се обърнем за данъчна оценка на имот?

Какво представлява данъчната оценка?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

В какъв срок се издава данъчна оценка?