279

Етаж от къща за продажба, Доброславци, ID 640453

70 кв.м.
Необзаведен
118 000 EUR
1 686 €/кв.м.

Етаж от къща в с. Доброславци, разположен на около 15 минути от София. Имотът предлага възможност за преустройство и обновяване според личните предпочитания. Подходящ е за хора, които търсят повече пространство и по-спокойна среда, без да се отдалечават от града. Изисква ремонт.

Сградата е тухлена, построена през 2008 г.

Отлична локация Светла дневна Свободно паркиране Удобен транспорт  

Обади се СЕГА и цитирай този код 640453.

Оферта от партньор на Имотека

Детелина Златкова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Често задавани въпроси

През кои квартали минава метрото в София?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

Какво представлява данъчната оценка?

Коя е най-подходящата локация за търсене на къщи за продажба?

В какъв срок се издава данъчна оценка?