398

Къща/Вила за продажба, Локорско, ID 655072

245 кв.м.
Необзаведен
400 000 EUR
1 633 €/кв.м.

Предлага се еднофамилна къща с РЗП 245 м² в живописното село Локорско, само на минути от София. Имотът е разположен върху двор от 660 м², идеален за спокойствие и уединение.  

Обади се СЕГА и цитирай този код 655072.

Марио Спасов
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Често задавани въпроси

Какви са прогнозите за кварталите през 2025г.?

През кои квартали минава метрото в София?

Какво представлява данъчната оценка?

Колко струва една оценка на имот?

В какъв срок се издава данъчна оценка?