97

Парцел/Терен за продажба, Марково, ID 670547

708 кв.м.
102 000 EUR
144 €/кв.м.

Представяме за продажба парцел за жилищно строителство с правилна форма и прекрасна гледка, находящ се в село Марково / местност "Захаридево". Общата площ на парцела е 708 кв.м., в които са включени 108 кв.м. идеални части от път.

Обади се СЕГА и цитирай този код 670547.

Гергана Дрянкова

Какво представлява данъчната оценка?

Каква е цената на квадратен метър за София?

Коя цена е определяща при покупка на имот?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?