44

Земеделска земя за продажба, Марково, ID 689463

4980 кв.м.
323 700 EUR
65 €/кв.м.

Земеделска земя, Лозе, Категория 4

Земеделска земя

Област Пловдив, Община Родопи, с. Марково, Местност Каратопрак

В съседство има парцели с разрешение за строеж.

Обади се СЕГА и цитирай този код 689463.

Евелина Маргаритова

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Коя цена е определяща при покупка на имот?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

Колко струва една оценка на имот?

Коя е най-подходящата локация за търсене на къщи за продажба?