165

Двустаен апартамент за продажба, Несебър, ID 666761

53 кв.м.
Черно море
до ключ
66 300 EUR
1 251 €/кв.м.

Двустаен апартамент в гр. Несебър, кв. Черно Море 3. БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА!  Малка бутикова сграда.  Площ на имота 53,03 кв. м., етаж 2 от 4. Състои се от дневна с кухненски кът и спалня с обща тераса, баня с тоалетна. Ще бъде завършен ДО КЛЮЧ - май 2026 г.

Гъвкава схема на плащане.

Обади се СЕГА и цитирай този код 666761.

Оферта от партньор на Имотека

Снежа Матева
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Оферти от същата сграда

Често задавани въпроси

Коя цена е определяща при покупка на имот?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

През кои квартали минава метрото в София?