207

Земеделска земя за продажба, Първенец, ID 640590

7121 кв.м.
890 500 EUR
125 €/кв.м.

Адрес продава атрактивен парцел в с. Първенец, разделен на 10 броя УПИ, близо до къщи и на метри от главния път на селото! 

Обади се СЕГА и цитирай този код 640590.

Оферта от партньор на Имотека

Деяна Стаматова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Коя е най-подходящата локация за търсене на къщи за продажба?

Колко струва една оценка на имот?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?