171

Двустаен апартамент за продажба, Пловдив, ID 667714

69.5 кв.м.
Каменица 2
Шпакловка и замазка
142 475 EUR
2 050 €/кв.м.

Нов жилищен проект в сърцето на Пловдив – Каменица 2  Представяме ви нова бутикова сграда в един от най-предпочитаните квартали на Пловдив – Каменица 2. Проектът впечатлява с елегантна архитектура, модерна фасада и луксозни общи части, които съчетават стил и функционалност.  

Обади се СЕГА и цитирай този код 667714.

Трифон Трифонов
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Оферти от същата сграда

Често задавани въпроси

Коя цена е определяща при покупка на имот?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

Какво представлява данъчната оценка?