12

Двустаен апартамент за продажба, Пловдив, ID 689585

73 кв.м.
Кючук Париж
Частично обзаведен
147 000 EUR
2 014 €/кв.м.

Представяме Ви, Двустаен апартамент, находящ се в ,,Neptune Park’’! Имотът се простира на 73 кв.м, разполага с 33 кв.м хол с кухненски бокс, 14 кв.м спалня и голям санитарен възел. Има опция за закупуване на две подземни паркоместа едно до друго!   

Обади се СЕГА и цитирай този код 689585.

Виктор Бакалски
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Коя цена е определяща при покупка на имот?

Какво представлява данъчната оценка?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?