226

Къща/Вила за продажба, Поморие, ID 634232

188.31 кв.м.
местност Кошарите
до ключ
309 000 EUR
1 641 €/кв.м.

Просторна къща с четири спални, в новостроящ се комплекс ! Светла и уютна дневна зона, където може да се наслаждавате на свободното си време със семейството и приятелите си. Прекрасна веранда с градина, идеална за отдих и забавление на открито. Просторни спални, с изключително функционално разпределение - едната спалня е на първи етаж, другите три са позиционирани на втори етаж. Напълно оборудвани три бани с тоалетни.

Срок на завършване - лято 2025 г.

Имотът се намира в живописна местност, само на 10 км. от град Бургас. Тази локация предлага перфектното съчетание между спокойствие и лесен достъп до градски удобства.

Идеалния избор за семейства, които търсят комфорт и безопасност!

Обади се СЕГА и цитирай този код 634232.

Оферта от партньор на Имотека

Гергана Ненчева
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Коя е най-подходящата локация за търсене на къщи за продажба?

Какви са прогнозите за кварталите през 2025г.?

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?