8

Двустаен апартамент за продажба, Поморие, ID 694779

68 кв.м.
Стария град
до ключ
83 000 EUR
1 407 €/кв.м.

Апартамент с площ 59 м2, в нова сграда. Състои се от дневна с кухненски кът, спалня, просторна тераса, от която се открива панорамна гледка, баня с тоалетна. Жилището се намира на пети етаж.

Нова сграда, пред въвеждане в експлотация (Акт 16), с асансьор. Отлични общи части и визия на сградатаДоказан инвеститор.

В стария град, в близост до Санаториума и гранд хотел Поморие

Нова сграда, отлична локация, висок клас на изпълнение, панорама и простор

Обади се СЕГА и цитирай този код 694779.

Оферта от партньор на Имотека

Пролетина Георгиева
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Към кого да се обърнем за данъчна оценка на имот?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?