375

Къща/Вила за продажба, Поморие, ID 572638

900 кв.м.
Свети Георги
Необзаведен
1 100 000 EUR
1 222 €/кв.м.

Къща в гр. Поморие с търговска част и два жилищни етажа. Двор 535 кв.м., РЗП 900 кв.м. Партерният етаж е с предназначение кафе, вторият етаж е със самостоятелен вход и по проект е фитнес, трети и четвърти етаж са разпределени в апартаменти. Сградата се предлага на Акт 15, свързана е с ВиК,  ще бъде монтирано Ел.таблото. Завършена е шпакловка и парапет на стълбището. Ще бъдат положени теракот и ламинат. Има проект за още една 4 етажна сграда в двора.

Сграда на Акт 15

Поморие.

Подходящ за инвестиция.

Обади се СЕГА и цитирай този код 572638.

Оферта от партньор на Имотека

Мария Данова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Коя цена е определяща при покупка на имот?

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Какво представлява данъчната оценка?

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?

Какви са прогнозите за кварталите през 2025г.?