298

Къща/Вила за продажба, Равда, ID 576358

176 кв.м.
Шпакловка и замазка
264 000 EUR
1 500 €/кв.м.

Къща модерно ново строителство тип таунхаус. Комплекс с целогодишен достъп в с. Равда. БЕЗ КОМИСИОНА!!! ЦЕНИ ОТ СТРОИТЕЛЯ!!! Имотът е с РЗП  176 кв.м, състои се от: - първи етаж: хол, трапезария, кухня, баня/тоалетна и голяма веранда;  - втори етаж: родителска спалня с дрешник и самостоятелна баня с тоалетна, две спални с още една баня с тоалетна на втория етаж. Таунхаусът се издава по БДС, като има опция за довършване ”до ключ”. Проектът тип вилно селище включва 8 редови къщи тип таунхаус и 7 самостоятелни вили. За всяка къща е предвидено паркомясто. Достъпът до комплекса е през широк асфалтов път.

Акт 14. Локацията на комплекса е удобна както за живеене, така и за летен отдих. На 500 метра от плажа. На 1300 м от магазин LIDL.

с. Равда

СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ: 40% от цената дължима след издаване на Разрешение за строеж; 30% - след издаване на Акт 14; 15% - след издаване на Акт 15; 15% - след издаване на Удостоверение за ползване на къщата.

Обади се СЕГА и цитирай този код 576358.

Оферта от партньор на Имотека

Снежа Матева
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Оферти от същата сграда

Често задавани въпроси

Към кого да се обърнем за данъчна оценка на имот?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

Какво представлява данъчната оценка?

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Какви са прогнозите за кварталите през 2025г.?