388

Едностаен апартамент за продажба, Шкорпиловци, ID 656754

38 кв.м.
Напълно обзаведен
51 900 EUR
1 366 €/кв.м.

Студио на първи жилищен етаж с площ 38 кв.метра. Намира се в жилищен комплекс с Акт 16, състоящ се от три сгради с апартаменти за постоянно ползване и отдаване под наем. Разположен е в непосредствена близост до морския бряг в курортната зона на село Шкорпиловци.

Тухлена сграда с широки общи части, контрол на достъпа и целогодишна поддръжка, въведена в експлоатация през 2017 г.

Пясъчните плажове се намират само на 250 метра. Районът е силно развиващ се и интересът към него расте. Инвестиция в подобен имот би била изключително печеливша, вземайки предвид и това, че комплексът функционира целогодишно. На собствениците на апартаменти се предлага услугата за управление на собствеността им при тяхното отсъствие. Услугата включва освен поддръжка на имота и отдаването му под наем.

Собствен паркинг за притежателите на жилища, отлична инфраструктура, басейн, детска площадка, СПА зона с руска баня, фитнес, ресторант с открита и закрита част.

Обади се СЕГА и цитирай този код 656754.

Наталия Иванова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Колко струва една оценка на имот?

През кои квартали минава метрото в София?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Каква е цената на квадратен метър за София?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?