172

Многостаен под наем, София, ID 678081

100 кв.м.
Изток
Частично обзаведен
1 150 EUR
12 €/кв.м.

Четиристаен апартамент с просторен хол, кухня и с тераса с гледка към вътрешна градина и двор. Огромна master спалня с впечатляващ дрешник и легло. Две по-малки скосени стаи подходящи за офис, детска или гостна (необзаведени) и баня с тоалетна. Мокро помещение с пералня, бойлер и място за сушилня.

Последен (3-ти) етаж от къща с по един апартамент на етаж и само двама съседи. 100 кв.м., след основен ремонт с внимание към детайла, първи наематели. Към апартамента има мазе с площ 16 кв.м.

На пешеходно разстояние от Борисовата градина. В близост има магазини, супермаркети, спирка Плиска (4 мин.) и метро Жолио Кюри (9 мин.).

Източно и южно Голямата тераса е с изцяло южно изложение и е слънчева през целия ден. Свободен за наемане от първи наематели

Обади се СЕГА и цитирай този код 678081.


Оферта от партньор на Имотека

Теодора Стоева
Консултант недвижими имоти

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Какви са предимствата на кварталите в центъра?

Защо южните квартали на София са популярни?

Трябва ли да се подписва договор за наем?

Какво трябва да знам за депозита?

През кои квартали минава метрото в София?