10

Двустаен апартамент за продажба, София, ID 695456

60 кв.м.
Люлин 7
Шпакловка и замазка
130 000 EUR
2 167 €/кв.м.

ПРЕД АКТ 16! СРЕДЕН ЕТАЖ! ЕКСКЛУЗИВНО!  Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция, благодарение на добрата локация, удобния достъп до транспорт и развиващата се инфраструктура в района.

Сграда с перфектно качество на инвеститор с над 20 годишен опит на пазара! Самостоятелна спалня Дневна с кухненски бокс и трапезария Баня с тоалетна Тераса БОНУС - Складово помещение

Предлагаме за продажба светъл и функционален двустаен, разположен в ж.к. Люлин 6, на ул. Петър Дертлиев. Имотът се намира на пети етаж от общо осем в нова сграда.

Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция, благодарение на добрата локация, удобния достъп до транспорт и развиващата се инфраструктура в района.

Обади се СЕГА и цитирай този код 695456.

Оферта от партньор на Имотека

Никола Даскалов
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

За квартал Люлин, София и недвижимите имоти

Люлин е разположен в западната част на София и представлява най-големия жилищен район на града, включващ 11 микрорайона с приблизително 100 000 жители. Изграждането му започва през 70-те години на XX век като районът е с ясно планирана инфраструктура и отделен център, което създава усещането за самостоятелен град в рамките на столицата.

Транспортната мрежа на Люлин е добре развита. Кварталът се обслужва от три метростанции по линия М1, „Люлин“, „Западен парк“ и „Сливница“, както и от автобусни линии 309, 310, 111, 108, 42, 43, 54, 82. В района преминават също тролейбусни линии 6 и 7 и трамвайна линия 8, което създава удобна връзка с центъра на София и останалите градски райони. Основните пътни артерии – бул. „Царица Йоанна“, бул. „Сливница“, бул. „Панчо Владигеров“ и бул. „Добринова скала“, осигуряват бърз автомобилен достъп както до центъра, така и към изходите на града.