42

Двустаен апартамент за продажба, София, ID 631121

69 кв.м.
XXXXXXXXXX
Шпакловка и замазка
XXX EUR
XXX €/кв.м.

Двустайно ателие в кв. Манастирски ливади - Изток. Апартамента е разположен на седми етаж на кота + 18:00м., като се състои от дневна с кухненски бокс, стая, коридор, баня с тоалетна. Апартамента се предава на мазилка и замазка. 

Сграда МОNA 3 предлага голям избор от двустайни и тристайни апартаменти, които са удобни и функционални. Между MONA 2 и MONA 3 е предвидено изграждането на общ двор със зелени площи и място за отдих.Комплекс МОNA е разположен в квартал „Манастирски ливади“, с изключително удобно местоположение и в непосредствена близост до центъра на София, природен парк „Витоша“, Околовръстен път и изходите на града. Спокойната атмосфера в квартала благоприятства за началото на пълноценен нов живот, а вълнуващите панорамни гледки към Витоша и тези над града, допълват домашната идилия.  

На пет минути разстояние се намират: Shopping center " Bulgaria Mall" на бул. "България", хранителен магазин " Кауфланд " на ул. "Васил Стефанов", Лидл на  ул. "Луи Айер", Спирка градски транспорт Детска градина, 73-то Средно Училище, Аптека, болници и други удобни обекти от първа необходимост. 

Сграда МОNA 3 предлага голям избор от двустайни и тристайни апартаменти, които са удобни и функционални. Между MONA 2 и MONA 3 е предвидено изграждането на общ двор със зелени площи и място за отдих.

Обади се СЕГА и цитирай този код 631121.


Оферта от партньор на Имотека

Николай Динов
Брокер недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Оферти от същата сграда

Често задавани въпроси

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

Към кого да се обърнем за данъчна оценка на имот?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

През кои квартали минава метрото в София?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?