161

Двустаен апартамент за продажба, София, ID 688931

46 кв.м.
Надежда 2
Необзаведен
130 000 EUR
2 826 €/кв.м.

Едностаен апартамент, със следното разпределение: коридор, хол, тераса тип лоджия, отделна кухня, баня с тоалетна. Позволява преустройство в съвременен двустаен апартамент. Южно изложение. Нуждае се от освежителен ремонт. 

Панелен блок, с добри общи части. Контролиран достъп.

Надежда 2. ул. Христо Силянов. Оживено място, с много зелени площи. Наблизо има спирки на градски гранспорт, магазини, пазар. 

Жилище на добра локация. Предпоследен етаж. Вътрешен. Слънчев и топъл.

Обади се СЕГА и цитирай този код 688931.

Оферта от партньор на Имотека

Велизара Андреева
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

През кои квартали минава метрото в София?

Каква е цената на квадратен метър за София?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?