Многостаен апартамент, тип МЕЗОНЕТ на два етажа /ет.8 и ет9/ с ветрешно стълбище между етажите. Първо ниво се намира на ет. 8 и се състои от входно предверие със складово помещение, дневна зона с кухня и трапезария - 50кв.м, две спални и две бани, две големи тераси пред всички стаи . На второ ниво /ет,9/ са разположени три спални, три бани с тоалетна, гардеробна/гладачна - 10.55м2, балкон.
Изложението е ЮГ, а високите етажи предоставят нескриваема гледка към Витоша и парк Заимов. В непосредствена близост е метростанция, а храм-паметник Александър Невски, Софийски университет и Идеалния център са на пешеходно разстояние 7-10мин.
В продажба са разнообразни апартаменти двустайни, тристайни, четиристайни, многостайни апартаменти и мезонети.
Посочените цени са с пълно ДДС и при схема на плащане 20% при предварителен договор, 80% след разрешение за ползване. Има възможност за отстъпки, свързани с размера на вноските и срока за плащането им.
БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧА!
Обади се СЕГА и цитирай този код 632894.
Оферта от партньор на Имотека
Вашето запитване стигна до нас. Ще се обадим възможно най-бързо.