244

Многостаен за продажба, София, ID 582520

221 кв.м.
Витоша
Шпакловка и замазка
660 000 EUR
2 986 €/кв.м.

Тризонет със собствен двор 46 кв.м.с височина на тавана в дневната 5 м., 192,54 кв.м. Двустранно изложение Ю/З. Възможност за закупуване на гараж или паркомясто.Тераси на ниво 3 към двете спални.

Сграда с бутикова визия, проектирана с мисъл за комфортно обитаниев близост до природата. Панорамни гледки се откриват отвсички нива на сградата, включително и от партера.На него са разположени прекрасни апартаменти със собствени дворчета, които пресъздават усещане за къща.

Предлагат се и два изключителни тризонета с височина на таваните в хола 5 метра- и собственна дворна тераса от 60 кв.м.На разположение на всички собственици ще бъде и богато озеленен дворс контролиран достъп за външни лица.Екстериорът е решен в елегантна стилистика, като светлите тонове приятно хармонизират  с естествения камък в кремаво и елементите от ковано желязо.

Обади се СЕГА и цитирай този код 582520.


Оферта от партньор на Имотека

Станимира Каменова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Оферти от същата сграда

Често задавани въпроси

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Към кого да се обърнем за данъчна оценка на имот?

Какво представлява данъчната оценка?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?