403

Двустаен апартамент за продажба, София, ID 688672

70 кв.м.
Зона Б 18
Напълно обзаведен
204 500 EUR
2 921 €/кв.м.

Прекрасен двустаен апартамент със застроена площ от 70 кв.м., състоящ се от входно антре, дневна с трапезария и кухенски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Жилището е санирано, със сменена дограма, Ел. и ВиК инсталации, и напълно обзаведено. Към него има прилежащо мазе.

Тухлена сграда от 2000 г.

На метри от матростанция "Константин Величков", парк "Света Троица", училища и детски градини, спирки на градски транспорт, множество магазини, РПУ и др.

Отлична локация.

Обади се СЕГА и цитирай този код 688672.

Радослав Георгиев
ШАМПИОН ПО ОБОРОТ – СРЕБЪРЕН КОНСУЛТАНТ 2015Г.
ШАМПИОН ПО ОБОРОТ – БРОНЗОВ КОНСУЛТАНТ 2016Г.
ШАМПИОН ПО ОБОРОТ – БРОНЗОВ КОНСУЛТАНТ 2017Г.
ШАМПИОН ПО ОБОРОТ - ЗЛАТЕН КОНСУЛТАНТ 2018Г.
ШАМПИОН ПО ОБОРОТ - ЗЛАТЕН КОНСУЛТАНТ 2019Г.
ШАМПИОН ПО ОБОРОТ – БРОНЗОВ КОНСУЛТАНТ 2020Г.
Радослав Георгиев

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

В какъв срок се издава данъчна оценка?

През кои квартали минава метрото в София?

Коя е най-подходящата локация за търсене на къщи за продажба?