81

Двустаен апартамент за продажба, Созопол, ID 682805

61 кв.м.
местност Месаря
Шпакловка и замазка
100 539 EUR
1 648 €/кв.м.

Двустаен апартамент със самостоятелен двор и в цената паркомясто. Малка четириетажна сграда в местност Мисаря, в престижния курорт Созопол. Разположена в тиха и спокойна част на града, в близост до плаж Хармани, училище, стадион, Веселата уличка. Всяко жилище  е проектирано с внимание към детайлите с модерен дизайн, включващ висококачествени материали. Жилищата се издават по БДС, на шпакловка и замазка. Без такса поддръжка. Етап на строителство: одобрен проект. Пусков срок 30.12.2027г Гъвкава схема на плащане. Без комисионна от купувача!

Обади се СЕГА и цитирай този код 682805.

Оферта от партньор на Имотека

Златина Добрева
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Оферти от същата сграда

Често задавани въпроси

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

През кои квартали минава метрото в София?

Какво представлява данъчната оценка?

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?