365

Двустаен апартамент за продажба, Свети Влас, ID 586111

91 кв.м.
Напълно обзаведен
90 810 EUR
998 €/кв.м.

Двустаен апартамент в затворен комплекс в гр. Свети Влас. Апартаментът е с площ от 90.81 кв. м, разположен е на първи етаж. Състои се от дневна с кухня и трапезария, спалня, две бани с две тоалетни и балкон.

Атрактивно местоположение. Ак 16..

гр. Свети Влас

На разположение в комплекса са: 24-часова рецепция, просторен лоби-бар, , паркинг и бар с лятна градина, басейн. Такса поддръъжка 7,50 евро на кв. м.

Обади се СЕГА и цитирай този код 586111.

Оферта от партньор на Имотека

Мария Данова

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

През кои квартали минава метрото в София?

Какви са прогнозите за кварталите през 2025г.?

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?

Коя цена е определяща при покупка на имот?