293

Парцел/Терен за продажба, Свети Влас, ID 625937

3270 кв.м.
1 500 000 EUR
459 €/кв.м.

УПИ с площ 3 270 кв. м. На втора линия от морето.  Лице 48 метра на пътя. Между гр. Свети Влас и к.к. Елените.  150 метра до плажа. Плътност 40% Кинт 1,20 Корниз 10 м.

Обади се СЕГА и цитирай този код 625937.

Оферта от партньор на Имотека

Мария Данова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

През кои квартали минава метрото в София?

Какво представлява данъчната оценка?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?

Колко струва една оценка на имот?