21

Двустаен апартамент за продажба, Царево, ID 644732

61 кв.м.
Център
Необзаведен
76 718 EUR
1 258 €/кв.м.

Елегантен ,двустаен тухлен апартамент с площ от 61,87 кв.м,  и се състои от спално помещение, всекидневна с трапезария и кухня, баня с тоалетна, коридор, тераса .

 Всяко жилище е изградено с висококачествени материали и проектирано с внимание към детайла, създавайки усещане за уют и истински комфортен живот. Апартаментите ще бъдат издавани степен на завършеност "на тапа "! Възможност за закупуване на надземно паркомясто .

В близост до Централен плаж гр.Царево ,супермаркети,детски градини,,училища ,учреждения ,развлечения и др.

Локация-близост до морето и плажа Нова сграда Отлична инвестиция Разсрочено плащане Без такса подръжка Висок клас материали Проектът е изпълнение на утвърден инвеститор в сектора на строителството

Обади се СЕГА и цитирай този код 644732.


Оферта от партньор на Имотека

Оферти от същата сграда

Често задавани въпроси

През кои квартали минава метрото в София?

Какво представлява данъчната оценка?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?