100

Двустаен апартамент за продажба, Варна, ID 561657

69 кв.м.
Аспарухово
Шпакловка и замазка
105 500 EUR
1 529 €/кв.м.

Тристаен и функционален апартамент, състоящ се от дневна, две спални, баня с тоалет, сервизно помещение, балкон. Квадратурата в прикачената схема е на реална жилищна площ. Възможност за покупка на паркомясто.

Комплексът се състои от жилищни сгради и сгради с обществени функции, които съчетават новите архитектурни тенденции и актуален облик с добре уредената паркова среда между тях за разходки и отдих.

Съвременен архитектурен проект ситуиран в кв. Аспарухово, Варна. Комплекс от затворен тип, разгърнат сред множество зелени пространства, в непосредствена близост до водата с хармонична и модерна архитектура, проектиран по най-високи стандарти и предлага качествена, сигурна и стилна среда на живот. 

Добре обособени пространства, различна големина и без изключение с благоприятно географско разположение. Големият процент на остъклената фасада дава възможност на живущите да се насладят на прекрасна морска гледка разкриваща се пред тях. Предимство е живописната гледка към Варна и бързата пътна връзка с центъра на града. На територията на комплекса има минерален извор. Водата е изследвана, сертифицирана и е подходяща за пиене и битови нужди. Архитектурата е интегрирана в съзвучие с вече съществуващата природна среда.

Обади се СЕГА и цитирай този код 561657.


Оферта от партньор на Имотека

Павел Щерев
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Оферти от същата сграда

Често задавани въпроси

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

Какво представлява данъчната оценка?

Към кого да се обърнем за данъчна оценка на имот?