309

Двустаен апартамент за продажба, Варна, ID 605375

63 кв.м.
Левски
Шпакловка и замазка
136 635 EUR
2 076 €/кв.м.

Слънчев, уютен и функционален Двустаен апартамент. Жилището разполага с дневна, просторна спалня, баня и тоалет, тераса. Сградата е  проектирана с внимание към детайла,  съчетава изтънчена модерност и естествена хармония. Възможност за покупка на паркомясто.

Планирани са общо 58 двустайни и тристайни апартамента, всеки със светли и просторни помещения и тераси, от които можете да се насладите на красотата на природата около вас. Тухлена масивна сграда с асансьор.

В близост до УМБАЛ СВЕТА МАРИНА - Варна,  хранителни магазини и офис учреждения, Технически университет Варна. 

Отлично разпределение! Големина на апартаментите! Зеленина и простор пред сградата! Разсрочено плащане! Луксозно изпълнение! Доказан инвеститор с 30 години опит! 

Обади се СЕГА и цитирай този код 605375.


Оферта от партньор на Имотека

Владимир Калчев
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Оферти от същата сграда

Често задавани въпроси

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

Какво представлява данъчната оценка?

Коя цена е определяща при покупка на имот?

Колко струва една оценка на имот?