211

Офис за продажба, Варна, ID 677805

189 кв.м.
Левски
Необзаведен
302 400 EUR
1 600 €/кв.м.

Офис с чиста площ 165 кв.м на едно ниво, партерен етаж. Състои се от три отделни офиса със самостоятелни санитарни помещения, общ коридор и отделен вход в сградата. Състояние по БДС - с оборудвани санитарни помещения. При необходимост може да се прави обединяване на помещенията в различни конфигурации. Подходящ е за офис, медицински център, фитнес, фризьорски салон, склад, други стопански или производствени дейности. Имотът може да се използва и за жилищни нужди.

Тухлена сграда с Акт 16 Отделен вход в сградата

кв. Левски

голяма площ три обособени помещения със санитарни помещения ниска цена

Обади се СЕГА и цитирай този код 677805.

Атанас Гьошев
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Колко струва една оценка на имот?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Към кого да се обърнем за данъчна оценка на имот?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

Какво представлява данъчната оценка?