49

Двустаен апартамент за продажба, Варна, ID 607790

148 кв.м.
XXXXXXXXXX
Шпакловка и замазка
XXX EUR
XXX €/кв.м.

Четиристаен слънчев апартамент в новострояща се сграда. Жилището се състои от просторен дневен тракт, три спални, две бани с тоалет, килер с площ от 148 кв.м. Апартаментът ще бъде издаден по БДС с външна блиндирана врата. Възможност за покупка на паркоместа.

Новострояща се четири етажна жилищна сграда. Възможност за избор на двустайни и тристайни апартаменти. Имотите в сградата са функционални и удобни помещения. За строителството ще бъдат използвани висококачествени материали. Сградата ще бъде с луксозно завършена.

Сградата е на тихо, но комуникативно място с бърз достъп до централната градска част. В близост има автобусна спирка с удобен транспорт, училища, детски градини, големи търговски и хранителни магазини.

Строителство от най-висок клас, добро разпределение на стаите, гъвкава схема на плащане, в близост до главни пътни артерии и магазини.

Обади се СЕГА и цитирай този код 607790.

Валентин Васильонов
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Оферти от същата сграда

Често задавани въпроси

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

Коя цена е определяща при покупка на имот?

Какво представлява данъчната оценка?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

Колко струва една оценка на имот?