7

Двустаен апартамент за продажба, Варна, ID 694642

53 кв.м.
м-ст Пчелина
Частично обзаведен
110 000 EUR
2 075 €/кв.м.

Двустаен апартамент, състоящ се от дневен тракт(юг/запад), спалня(запад), комбиниран санитарен възел и тераса. Апартамента се намира в бързо развиващата се СО Пчелина. Към имота има и изба. Възможност за покупка на външно паркомясто. Апартамента се продава полуобзаведен. На втори етаж, изцяло покрит апартамент. 

Обади се СЕГА и цитирай този код 694642.

Оферта от партньор на Имотека

Йордан Ненов

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

Коя цена е определяща при покупка на имот?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

Колко струва една оценка на имот?