51

Тристаен апартамент за продажба, Бургас, ID 689318

93 кв.м.
Лазур
Шпакловка и замазка
308 200 EUR
3 314 €/кв.м.

Адрес Недвижими Имоти Ви представя Нова Ексклузивна оферта. Тристаен апартамент в Лазур – без аналог на пазара Представяме Ви изключителен тристаен апартамент в една от най-престижните и предпочитани локации на Бургас – ж.к. Лазур. Имотът се намира в нова, малка и стилна сграда с АКТ 16, реализирана от доказан и утвърден строител. Апартамент находящ се на етаж 4, състоящ се от дневна с трапезарие и кухненски бокс, две спални, WC, баня - WC, склад, антре, балкон и лоджия с площ от 93,35 кв.м, заедно с прилежащия склад в сутерена на сградата, с площ от 3,10 кв.м., както и 21,25 кв.м. идеални части УПИ от 510 кв.м.

Сградата е ново строителство, вече въведена в експлоатация (Акт 16 от юли 2025 г.), като строителството е започнало в края на 2022 г. 

Разположена в един от най-предпочитаните квартали – Лазур На метри от Морската градина и плажа.В близост до училища (ОУ„П.К.Яворов“, ГЧЕ „Васил Левски“) детски градини и ясла магазини, заведения спирки по бул. „Демокрация“ 

Имот от този клас и на тази локация излиза изключително рядко на пазара. Ако търсите дом с престиж, комфорт и сигурна стойност във времето – това е правилният избор. Функционалност – 2 спални + дневна → идеално за семейство По-високо търсене на пазара (и за наем, и за покупка) Възможност за: живеене + хоум офис отдаване под наем на семейства или дългосрочно  

Обади се СЕГА и цитирай този код 689318.

Оферта от партньор на Имотека

Милена Лазарова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти