242

Тристаен апартамент за продажба, Бургас, ID 645507

129 кв.м.
Сарафово
Напълно обзаведен
205 000 EUR
1 589 €/кв.м.

Предлагам просторен тристаен апартамент, разположен на улица Ради Николов в квартал Сарафово. Жилището се състои от: голям слънчев хол, две спални, тераса която обикаля около целият имот, баня с тоалетна и антре.

На покрива имаме слънчеви панели.

Напълно обзаведено и оборудване с висок клас материали, мебелите са изработени по поръзка

Подходящ както за живеене така и за инвестиция

Обади се СЕГА и цитирай този код 645507.

Оферта от партньор на Имотека

Павел Иванов
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Как се прави анализ на пазара на недвижими имоти?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Коя цена е определяща при покупка на имот?