80

Тристаен апартамент за продажба, Пловдив, ID 646143

88 кв.м.
Мараша
Необзаведен
215 000 EUR
2 443 €/кв.м.

Тристаен  апартамент състоящ се от хол, две спални, кухня със всекидневна, голям килер, отделни баня и тоалетна. Разположение север-юг с две тераси. Има мазе 16 кв. м. Таванска стая 12 кв. м. която може да се обитава. Кооперацията разполага със собствен двор, където може да се паркира, едно или две паркоместа.

Обади се СЕГА и цитирай този код 646143.

Оферта от партньор на Имотека

Виолета Дангова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

За квартал Мараша, Пловдив и недвижимите имоти

Квартал Мараша е разположен в централната част на град Пловдив, в непосредствена близост до река Марица, което определя стратегическото му местоположение. Благодарение на това той е сред предпочитаните райони за живеене, тъй като осигурява достъп до административни институции, културните обекти и търговските зони на града. Районът граничи с централната градска част, квартал Кършияка и зоната около Младежки хълм, като връзката с тях се осъществява чрез основни булеварди като „Васил Априлов“, „6-ти септември“, „Марица“ и „Руски“.

 

Жилищният фонд в квартала е разнообразен, като преобладават тухлените жилищни кооперации, допълнени от по-нови модерни жилищни сгради. Това предоставя различни възможности както за купувачи и наематели, така и за инвеститори, съобразно техните изисквания и предпочитания.
Мараша се характеризира с изградена транспортна достъпност, обусловена от близостта му до центъра и наличието на транспортни връзки. По главните булеварди преминават автобусни линии на градския транспорт, включително №18, 20, 21 и други, които осигуряват връзка с различни части на Пловдив. Районът позволява удобно придвижване както с обществен транспорт, така и с личен автомобил, благодарение на основните пътни артерии на територията на квартала.