250

Тристаен апартамент за продажба, Созопол, ID 623452

131.35 кв.м.
местност Хармани
Необзаведен
216 727 EUR
1 650 €/кв.м.

Просторен и светъл тристаен апартамент в Созопол, състоящ се от антре, всекидневна с кухненски бокс, две спални, баня с WC, склад и голяма тераса.

Новопостроена жилищна сграда с разрешение за ползване Акт16, разположена на първа линия.

Апартаментът е със странична гледка море.  На две крачки от плажа!

Обади се СЕГА и цитирай този код 623452.

Оферта от партньор на Имотека

Злати Янакиев
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Често задавани въпроси

В какъв срок се издава данъчна оценка?

Какво представлява данъчната оценка?

Коя е най-подходящата локация за търсене на къщи за продажба?

Колко струва една оценка на имот?

Към кого да се обърнем за данъчна оценка на имот?