484

Тристаен апартамент за продажба, Варна, ID 669203

100 кв.м.
Червен площад
Необзаведен
279 900 EUR
2 799 €/кв.м.

Апартамент с чиста жилищна площ от 100 кв.м и височина на таваните 3м. Жилището е изчистено и подготвено за ремонт, като позволява преустройство в апартамент с три спални и дневен тракт.  Разпределение : - Кухня- трапезария -Огромен хол, разделен на кътове с излаз на тераса -Две спални, едната със самостоятелен дрешник - Баня с тоалет, отделно тоалет и перално помещение

Тухлена сграда с контрол на достъпа, поддържани общи части и асансьор.

Един от най- предпочитаните райони на гр. Варна. В непсредствена близост до Червен площад, спирки на Градски транспорт и всички необходими супермаркети, детски градини, училища и университети. 

Големи площи на стаите. Локация. Подходящ, както за живеене, така и с цели инвестиция

Обади се СЕГА и цитирай този код 669203.

Пламена Желязкова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

За квартал Червен площад, Варна и недвижимите имоти

Район Червен площад се намира в централната градска част на Варна, в близост до идеалния център и ключови пътни артерии като бул. „8-ми Приморски полк“ и бул. „Цар Освободител“, които свързват  района с други градски зони като Чаталджа, както и предоставят достъп до институционални структури, включително Община Варна. Това стратегическо разположение го прави комуникативен и удобен както за живеене, така и за работа. 

 

Застрояването в района е предимно ниско и средноетажно жилищно, като на партерните нива на сградите са разположени и административни, и търговски обекти, които допринасят за активната градска среда.