3

Тристаен апартамент за продажба, Варна, ID 695097

80 кв.м.
к.к. Чайка
Шпакловка и замазка
132 000 EUR
1 650 €/кв.м.

Тристаен апартамент в строеж. Жилището е със следното разпределение: просторна дневна с кухненски бокс, две спални, тераса, баня с тоалет и входно антре. Степента на завършеност ще е по БДС, като има възможност и за завършване до ключ.

Комплексът се състои от двуетажни вили със собствена инфраструктура. Къщите се намират до природен парк, на 15 минути пеша от плажа. Комплексът предлага на своите жители, просторни вътрешни дворове и тераси с невероятна гледка към гората.

Комплекса се намира на 15 мин. с кола от гр.Варна на територията на парк "Златни пясъци"

- Паркинг. - Супермаркет. - Автомивка. - Денонощно видеонаблюдение. - Кафене и детска площадка. - Зони за разходка, отдих и релакс.

Обади се СЕГА и цитирай този код 695097.

Оферта от партньор на Имотека

Кристиян Месчиян

Какво представлява данъчната оценка?

Коя цена е определяща при покупка на имот?

Колко струва една оценка на имот?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?