53

Тристаен апартамент за продажба, Варна, ID 691760

103 кв.м.
Лятно кино Тракия
Частично обзаведен
217 000 EUR
2 107 €/кв.м.

Прекрасен тристаен апартамент в района на Медицински колеж. Състои се от голяма кухня с трапезация, хол, две спални, тераса, баня с тоалетна, тоалетна, перално и килер. Имотът е със сменена дограма, ламинат и други подобрения. Намира се на етаж 6 от 8, изцяло среден и покрит.

Панелна сграда с добри общи части, асансьор

Намира се до Campus 90, РЗОК, Стадион Спартак, фитнес, автобусни спирки

Локация, среден етаж, голяма площ

Обади се СЕГА и цитирай този код 691760.

Оферта от партньор на Имотека

Антония Попова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

Често задавани въпроси

Колко струва една оценка на имот?

Коя цена е определяща при покупка на имот?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Как да изберем брокер при продажба на апартамент?

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?