76

Тристаен апартамент за продажба, Варна, ID 691804

105 кв.м.
Възраждане 3
Шпакловка и замазка
199 900 EUR
1 904 €/кв.м.

Предлагаме Ви просторен и функционален тристаен апартамент, разположен в новострояща се жилищна сграда от висок клас, с планирано завършване през лятото на 2026 г. Апартаментът се предлага необзаведен, което дава възможност да бъде завършен по Ваш вкус и стил. Допълнителни предимства: Отлично поддържани общи части Ново строителство с модерна архитектура Възможност за закупуване на подземно и/или външно паркомясто Подходящ както за живеене, така и за инвестиция

Чисто нова тухлена сграда с модерна визия и качествено строителство и материали. Четири етажа и подземен паркинг, както и наличието на ансаньор правят сградата предпочитана от млади и модерни хора. Сградата ще има и голям паркинг пред нея.

Отличното местоположение, с близост до спирки, магазини и други важни за спокойния живот удобства го прави чудесна инвестиция или покупка за вашия спокоен и модерен живот.

Предимства на имота: Спокоен и предпочитан район Ново строителство с модерна архитектура Отлично функционално разпределение Подходящ както за живеене, така и за инвестиция Възможност за закупуване на подземно или външно паркомясто Имотът е отличен избор за хора, търсещи комфорт, спокойствие и перспективна инвестиция в един от развиващите се райони на Варна

Обади се СЕГА и цитирай този код 691804.

Оферта от партньор на Имотека

Георги Джамбазов
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Сходни оферти

За квартал Възраждане, Варна и недвижимите имоти

Квартал Възраждане се намира в западната част на град Варна и е един от установените жилищни райони с ясно определена квартална структура. Основното му застрояване се реализира през втората половина на XX век, като днес кварталът функционира като самостоятелен градски район с добре развита инфраструктура и пълноценни услуги. Възраждане граничи с кварталите Владислав Варненчик, Младост и Западна промишлена зона, което осигурява удобна връзка с различни части на града.