127

Двустаен апартамент за продажба, София, ID 596055

75.15 кв.м.
Кръстова вада
Шпакловка и замазка
225 000 EUR
2 994 €/кв.м.

Двустаен апартамент в Кръстова вада – съвременен комфорт и отлична локация вече с Акт.16.Изложение : Югозапад Представяме ви модерен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се квартали на столицата – Кръстова вада. Имотът се намира  на бул. „Черни връх“, метростанция „Витоша“, Paradise Center и множество магазини, ресторанти и спирки на градски транспорт. Разпределение: входно антре, просторна дневна с кухненски бокс, една спалня, баня с тоалетна,килер, тераса. Дължи се ДДС.

Сграда от затворен тип, осигуряваща максимално удобство и сигурност на живущите. 

В близост до планината, с много добра комуникация до основни точки в града. Районът е богат на активности и осигуряващ необходимите нужди. Това са част критериите, които определят местоположението на сградата, като ключово и благоприятно.

Cградата е от затворен тип, осигуряваща максимално удобство и сигурност на живущите Благоприятно изложение с панорама към Витоша Просторен и богато озеленен общ двор

Обади се СЕГА и цитирай този код 596055.


Оферта от партньор на Имотека

Айла Маринова
Консултант недвижими имоти
pin Пиши във Viber

Оферти от същата сграда

Често задавани въпроси

Как протича сделка за покупка на имот с ипотечен кредит?

Какви са прогнозите за кварталите през 2025г.?

Какво можем да очакваме от пазара на имоти през 2025 г.?

Какво представлява данъчната оценка?

В какъв срок се издава данъчна оценка?