Тристаен апартамент, с изложение югоизток/югозапад. Площ от 149,97 кв.м., в които са разположени антре, хол с кухненски бокс, две спални, две бани с тоалетни,две тераси и склад.
VIRAGE II – новото лице на модерния градски живот в Западна София. Архитектурата на сградата се отличава със стилна и модерна визия, която ѝ придава характер и разпознаваемост в градската среда. В проекта са заложени високи триметрови тавани, просторен четириметров сутерен, търговски площи и удобен подземен и надземен паркинг – всичко необходимо за комфортен и модерен начин на живот. Всеки детайл в VIRAGE II е проектиран с мисъл за функционалност, естетика и простор.
Схема на плащане :
ПД - 30%
Акт 15 - 60%
Акт 16 - 10%
Добре дошли във VIRAGE II – вашият нов адрес на комфорт, елегантност и вдъхновение
Разположена на стратегическо място – между бул. „Царица Йоанна“ и ул. „Добринова скала“, сградата предлага бърз достъп както до централната част на София, така и до Северната Тангента и Околовръстния път, избягвайки натоварения градски трафик.
Изключително качество на строителството
Стилни общи части
Соларни панели на покрива, предвидени да поддържат осветлението в цялата сграда
Бъдеща метростанция пред главния вход
Бърз достъп до централната градска част, както и близост до Северната тангента и Околовръстен път
Удобна схема на плащане
Обади се СЕГА и цитирай този код 671651.
Оферта от партньор на Имотека
Вашето запитване стигна до нас. Ще се обадим възможно най-бързо.